7.2.11** :)) Cadılar Zamanı

Selam Gençliiik ! :)

Bugün Konya da yolculuğumun son günü ve nihayet sinemaya gidebildim.Aşk tesadüfleri severe gitmeyi düşünerek çıkmıştık ancak olmadı tıklım tıklım yer bulamadık ve Cadılar Zamanına girdik.İnanın gidenlerin yorumları tamamen koca bir yalan!!!!!!!

 Ya bir filmi beğenmediyseniz bunu anlarım ve önünüzde saygıyla eğilirim.Ama ''millete sakın gitmeyin,iğrenç bir film,o karakterlerin bilmem ne makyajların iğrençliği falan ne öyle?! '' deme hakkınız yok.

  Bir filmde kadroya bakan bir insan Nicolas Cage'in olduğu bir filme daha gitmeden rezalet diyorsa ben o kişiye başlatma filminede otur,ne halt yersen ye ve sinemadan uzak dur derim yani!

 Hadi bunu geçtim filmin konusuna ve fragmanına bakarak o filmi seçen kişi fragmanında o kişilerin makyajlarını, filmin efektlerini zaten görüyor.Madem görüyor ve beğenmiyor midesi bulanıyorsa gitmesin kardeşim! Sonradan bile bile gidip ''Gözüm kapalı izledim'' diyorsan .... git kimin umurundasınki yani!

 Benim kızdığım nokta beğenmeyenlerin görüşlerini böyle yazması değil.Tabiki yazacaklar herkesin görüşlerini yazmak hakkı ama görüşlerinde iyice karakterleri yerin dibine sokmak ve yönetmenin ağzına sıçıp çektğine pişman etmesi söz konusu olunca benim sinirlerim zıplıyor.Yarın bir gün bende yönetmen olacağım ve yarattığım bir filmde böyle yorumlar görürsem ben o meslekten soğurum.bakın yanlış anlasılmasın ben görüş yapmayın demiyorum sadece biraz dikkatli olun sözcüklerinizde seçici olun diyorum.Sonuçta ondada bir emek var yapmayın kendinizi o yönetmenin yerine koyun.Bence gayet güzel bir filmdi.Film cadı,şeytanla ilgiliydi.Yani bir müsade edin de o yaratıklarda, insanlarda o makyajlar olsun.Ben 10 üzerinden 8 veriyorum.Bu sekizi kazanan taraf görseller filme göre çok güzel ve filmin türüyle gayet eşit alakalı ve hoştu.Kaybeden iki tarafı biraz daha konusu değişik olabilirdi.Bilinen şeytan ve cadıların dışında bir konu olabilirdi.Onun dışında mükemmel!:)

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !