Heeeyyooo !:))) Buyrun uzun bir aradan sonra filmm** Son paragra

Selam Dostlar,

Çok uzun olmayan bir aradan sonra yine burdayım. Ve yepyeni bir filmle geliyorum.Bugün vizyona girmiş bir film... Adı Sucker Punch 

Emily Browning, Abbie Cornish, Vanessa Hudgens gibi oyuncular başrolde. Konusu; genç bir kızın karanlık gerçeklerden kaçıp, hayal dünyasında özgürleşmesinin destansı hikâyesini anlatan fantastik bir aksiyon filmi.


Zaman ve mekân sınırlaması olmadan, zihninin derinliklerinde her yere gidebilir, İnanılmaz maceralar yaşayarak, hayal ile gerçek arasındaki çizgiyi yok edebilir.

Kendi isteği dışında bir yere kitlendi, ama Babydoll (Emily Browning) hayatta kalma isteğini kaybetmedi. Özgürlüğü için savaşmaya kararlı bir şekilde, dört kızı -Dobra Rocket (Jena Malone), Şehirli Blondie (Vanessa Hudgens), Şiddetle Sadık Amber (Jamie Chung) ve İsteksiz Sweet Pea (Abbie Cornish)- birleşmeye ve kötü kaderlerinden ve onları tutsak tutan Blue (Oscar Isaac), Madam Gorski (Carla Gugino) ve Kumarbazdan (Jon Hamm) kaçmaya ikna eder. 

Babydoll başta olmak üzere, kızlar kendilerini samurai savaşçılarından yılanlara kadar, sınırları olmayan fantastik bir savaşta bulurlar. Hayatta kalabilmek için nelerden vazgeçeceklerine karar vermek zorundalardır. Ama bir büyücünün yardımıyla, inanılmaz yolculuğun sonunda -eğer başarılı olurlarsa- özgür olacaklardır...

   Şöyle bir bakınca çocuk filmi dersiniz ama izleyince bir macera filmi olduğunu görürsünüz. İşte benim kızdığım bir noktaya geleceğim şimdi. Bakın saat 24.00 yani teknik olarak daha 14 Nisan ve bu filmin vizyon girişi 15 Nisan. Adamın biri gelmiş daha demin yazdığım saatte bir sinema sitesine hayatımda bu kadar çocuk bir film görmedim.Yazıktır, günahtır vs. vs. Haklısın! Yazık, günah! Ah be kardeşim önce filmi izle sonra konuşmayı dene bir ne dersin? Keşke beni okusan şimdi.Keşke seni tanısam karşıma çıksan sen! Lan daha vizyona girmeden bir film sen nasıl yorum yapabilirsin.Bakın o havayı veremedim beni anlayamayabilirsiniz şu an: Adam öyle bir demişki aynen şu şekilde; Harcanan, harcadığım zamana yazık böyle ...tan bir film görmedim. Bende böyle yorum yazan b..tan bir insan görmedim hayatımda. Nesin sen yaa :D ! Haa bugün vizyondaydı film gitmişsindir izlemişsindir öyle beğenmezsin lafım yok! Ama izlemeden etmeden noluyor?? Ben şahsen çok beğendim filmi. Tam bir macera ve zevkti Sucker Punch' u izlemek. Nice bu şekilde filmlerde görüşmek dileğiyle canlarım.Sevgiler, saygılar.Öpüldünüz,kocamancaaa..

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !